Main page | Trade | Store | Cart | Download | FAQ | CardScannerLogin | Sign In
  Advanced Search EN PL
Magic the Gathering -> Linki


Adresy stron, których tematyka jest związana z wybraną grą.

Jeśli znasz ciekawą stronę ktorej tu nie ma, możesz podesłać mi jej adres. Po sprawdzeniu dodam ją do spisu.

LinkOpis
Wizards of the CoastStrona producenta gry. Jeśli szukacie jakiejś informacji dotyczącej Magica to poszukiwania powinniście zacząć właśnie tutaj. Strona działa w siedmiu wersjach językowych, zawiera setki artykułów, rullingów i najświeższych informacji. Jednym słowem: najważniejsza strona o M:TG na świecie.
Język angielski. Nota: Poza konkurencją.
---------
Informacja: Wszystkie linki w dziale MtG przygotował Michel Leviathan.
PoltergeistJedna z największych i najlepszych polskich stron o M:TG. Zaryzykuję nawet twierdzenie, że najlepsza! Bardzo dużo informacji, relacje z turniejów i zapowiedzi następnych. Gigantyczne forum dyskusyjne. Do tego łatwa, przejrzysta nawigacja i ciekawy lay. Jednym słowem: warto!
Język polski. Nota: Poza konkurencją.
AllegroObecnie chyba najlepszy serwis aukcyjny w Polsce. Codziennie za jego pośrednictwem zawierane są tysiące umów sprzedaży. W dziale Gry znajdziecie specjalną sekcje poświęconą M:TG, a w niej setki interesujących aukcji. Jeśli zależy wam na jakiejś karcie, a nie chcecie przepłacać kupując w internetowych sklepach z singlami to poszukiwania powinniście zacząć właśnie tutaj.
Język polski. Nota: 10/10
K20Największy portal Magicowy w kraju. Po prostu musicie zajrzeć na tą stronę! Jeśli szukacie jakiejkolwiek informacji dotyczącej M:TG w Polsce bądź kontaktu z innymi graczami to jest właśnie to miejsce gdzie wszystko znajdziecie!
Język polski. Nota: 10/10
Card MasterNajstarszy i największy w Polsce serwis z singlami. Oni mają tu prawie wszystko! Tylko z tych najstarszych dodatków, nie ma części kart, ale za odpowiednie pieniądze, można to oczywiście sprowadzić. Kiedyś ceny były na tej stronie w miarę normalne, ostatnio jednak daje się zauważyć niezrozumiała tendencja do baaaardzo dużego zawyżania wartości sprzedawanych singli. Rozumiem, że chodzi o to żeby zarobić, ale bez przesady...
Język polski. Nota: 8/10
ISAStrona wydawcy M:TG w Polsce. Znajduje się tu sporo ciekawych informacji głównie dotyczących najbliższych turniejów M:TG. Warto też zajrzeć do działu poświęconego DCI gdzie znajdziecie kilka ciekawych rzeczy na temat tego jak zostać sędzią i jak są kalkulowane punkty DCI.
Język polski. Nota: 8/10
WizardStrona poświęcona programowi do gry w M:TG online WIZARD. Przejrzyste menu, proste zasady obsługi i duża liczba graczy to podstawowe zalety WIZARDA. Poza tym, warto podkreślić, że jest to wytwór w 100% polski.
Język polski. Nota: 8/10
Ogromny SmokNa pierwszy rzut oka nie ma tu nic interesującego. Po bliższej analizie okazuje się jednak, że mamy do czynienia z czymś na kształt kolejnego sklepu z singlami. Ceny są tu chyba najatrakcyjniejsze w Polsce, choć oczywiście karty bardzo popularne za darmo też tu nie chodzą. Oprócz tego znajdziecie tu bieżące zestawienie z linkami do najbliższych turniejów o Magicu.
Język polski. Nota: 7/10
M:TG InaczejZabawna strona z fikcyjnymi kartami, tworzona przez dwóch pasjonatów. Szczególnie polecam dział poświęcony Asterixowi. Można się nieźle uśmiać!
Język polski. Nota: 5/10
M:TG by SoltariKolejna robiąca miłe wrażenie strona, ale podobnia jak poprzednia brakuje solidnych i częstych aktualizacji. Zasobami też nie może rzucać na kolana. Niemniej warta przejrzenia.
Język polski. Nota: 4/10
Tolarian AcademyNastępny serwis pod postacią forum. Mało popularny i raczej nie znajdziecie tu wielu informacji. Zecydowanie lepiej zaglądać na te większe serwisy.
Język polski. Nota: 4/10
LeviathanCałkiem przyjemna strona, niestety od bardzo dawna nie aktualizowana. Minusem jest też fakt, że większość działów znajduje się w budowie.
Język polski. Nota: 3/10
Magic Deck VortexGigantyczna strona z wielkim wyborem talii, cobosami, spoilerami i w zasadzie wszystkim czego dusza zapragnie. Bardzo przejrzysty układ, sympatyczna kolorystyka i szybka nawigacja. Jednym słowem absolutna światowa elita.
Język angielski. Nota: 10/10
BrainburstGigantyczny zbiór informacji, talii i artykułów. To jedna z najstarszych i najwększych stron o M:TG na świecie, na którą po prostu trzeba zajrzeć. W dziale z taliami, fajne jest to, że każda z nich może zostać ściągnięta w pliku do Apprentice’a więc nie trzeba będzie potem samemu jej układać. Jedynym minusem jest to, że aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów strony konieczne jest wykupienie członkostwa. Tylko z tego powodu serwis ten nie uzyskał noty: „Poza konkurencją”.
Język angielski. Nota: 10/10
Mtgfanatic.comRozbudoway serwis zawierający ponad 6 tysięcy talii, rysunki większości kart, popularne forum i aktualizowany na bieżąco cennik kart. Szczególnie godny polecenia jest system oceniania kart, na którego przeglądaniu możecie spędzić długie, upojne wieczory...
Język angielski. Nota: 9/10
M:TG LibraryWspaniała strona z setkami rysunków. Jeśli szukacie jakiejś grafiki związanej z Magiciem jest to właśnie to miejsce w którym ją znajdziecie. Nie ma lepszej strony w tej materii. Tylko fakt, że jest w dużej mierze zbiór linków do innych miejsc sprawia, że serwis ten ten otrzymał oceny maksymalnej.
Język angielski. Nota: 9/10
RPG GatewayTen serwis to wyszukiwarka, za pomocą której możecie znaleźć masę interesujących informacji dotyczących zarówno karcianek jak i gier role-playing.
Język angielski. Nota: 6/10
Crystal KeepKolejna solidna strona, na której znajdziecie masę rullingów i newsów ze świata Magica. Możecie też porównać zagraniczne ceny boosterów i podstawek z naszymi krajowymi.
Język polski. Nota: 6/10
Magic CorporationW moim przekonaniu najlepsza francuska strona o M:TG. Gigantyczna ilość zasobów, rozbudowane forum i przejrzysty układ sprawiają, że nawigacja po tym serwisie to czysta przyjemność. Szczególnie polecam dział z taliami, gdzie możecie użyć zaawansowanych opcji wyszukiwania by znaleźć taką talię, o jaką wam chodzi. Dla ludzi nie znających francuskiego pocieszenie: po wybraniu talii, otwiera się okno ze spisem kart, wraz z ich rzadkością. Po kliknięciu na nazwę karty, otwiera się jej rysunek... w wersji angielskiej... 
Język francuski. Nota: Poza konkurencją
Magic ATPNajwiększy we Francji sklep internetowy z kartami i akcesoriami do M:TG. Znajdziecie tu zarówno boostery, podstawki jak i całą masę singli. Zaletą jest niezwykle przejrzyście skonstruowana wyszukiwarka, umożliwiająca filtrowanie w opraciu o szereg kryteriów, w tym i o język kart.
Język francuski. Nota: 9/10
SMF CorpBardzo sympatyczna strona z dużą ilością informacji na temat Magica. Można stąd między innymi pobrać program do tworzenia kart fantasy, a także przejrzeć spory zbiór talii. Szczególnie polecam wyszukiwarkę COMBO, która umożliwia w oparciu o wpisaną kartę odnaleźć wszystkie kombinacje z nią związane.
Język francuski. Nota: 7/10
Magic StyleŚliczny i przejrzysty lay, masa informacji i regularne aktualizacje. Jeśli chcecie wymienić uwagi z włoskimi fanami M:TG to tutejsze forum jest chyba najlepsze w Italii.
Język włoski. Nota: 8/10
HATHORSklep z kartami i akcesoriami do gry magic the gathering.
MTG MINT CARDMagic the Gathering Cards Store.
MagicCards.InfoBaza danych kart w 9 językach.