Main page | Trade | Store | Cart | Download | FAQ | CardScannerLogin | Sign In
  Advanced Search EN PL

Alien/Predator

Adrenaline Rush
Aliens/Predator to gra na podstawie serii filmów Alien i Predator. Wydawcą był HarperPrism, ale karciankę stworzyła firma Precedence, znana z gier wydawanych na bazie filmów (Babylon5, Terminator). "Battleground Game System" zastosowany został również w Terminatorze, przez co obie gry są kompatybilne.

W grze wcielasz się w jedną z trzech stron konfliktu: Obcych, Predatora lub żołnierzy Marines. Najprościej osiągnąć zwycięstwo eliminując wszystkie wrogie siły, ale są też sposoby specyficzne dla każdej z ras. Obcy mogą wygrać poprzez przekształcenie wszystkich lokacji w swoje legowisko, Predatorzy zdobywając "honor" poprzez określone sposoby zabijania ofiar, Marines dzięku uratowaniu określonej liczby cywilów.

Typy kart spotykane w grze: Location, Character, Item i Event. Niektóre karty są zastrzeżone tylko dla jednej lub dwóch stron. Każdy gracz używa swoich kart lokacji do stworzenia własnego pola walki. Jeśli dwóch graczy posiada na swoim terenie lokację o tej samej nazwie, uważa się ją za to samo miejsce. Karty postaci poruszają się po lokacjach, wypełniając misje przybliżające gracza do zwycięstwa. Postacie charakteryzują sie dwoma współczynnikami: Szybkością (Speed) oraz Siłą (Power). Pierwszy określa jak szybka jest postać i jak trudno ją trafić, druga jak duże obrażenia w walce zadaje oraz jej odporność.

Note: Requires translation!

For sale: 35 single(s).


Latest news about Alien/Predator

New scans2007-06-26
Ripley (8)
All scans from Resurrection have been added.
Comments (0)      Add commentnekhomanta
Store updated2007-06-19
Alien Queen
Scans from Premiere edition and singles have been added.
Comments (0)      Add commentnekhomanta